חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש

מרכז רפואי גריאטרי, בית חולים שמואל הרופא - עמוד הבית

בית החולים שמואל הרופא מסונף לבי”ס לרפואה ע”ש סאקלר, אוניברסיטת תל-אביב
חיפושדלג על חיפוש
מדינת ישראל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הנהלת בית החולים

 

מנהלת בית החולים – ד"ר ורה רוזנפלד

 

ילידת טרנסילבניה. החלה את עבודתה במשרד הבריאות ב 1979. בוגרת בית ספר לרפואה באיטליה. בעלת תואר מומחה ברפואה פנימית וברפואה גריאטרית, ותואר שני במנהל מערכות בריאות. כהנה כמנהלת מחלקה גריאטרית במר"ג שוהם עד סוף שנת 2000. 2001 עד סוף 2003 כהנה כגריאטר מחוזי של מחוז המרכז במשרד הבריאות. מתחילת 2004 מנהלת את בית החולים שמואל הרופא ואת המרכז הגריאטרי ראשל"צ.

 


 

 

סגן מנהלת בית החולים - ד"ר ז'ק מג'ר

 

סגן מנהל בית החולים שמואל הרופא משנת 2000. רופא בכיר, מומחה ברפואה פנימית וגריאטריה. בעל תואר שני במדעים וניהול. עובד במערכות הבריאות משנת 1979

 

  

 

 

מנהלת אדמיניסטרטיבית - גב' איילת מנדלוביץ

 

רואת חשבון מוסמכת. עוסקת בניהול אדמיניסטרטיבי של בית חולים משנת 2003. בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה - אוניברסיטת תל אביב ותואר שני בהצטיינות יתירה במנהל שרותי בריאות - אוניברסיטת בן גוריון.

   

 

  08-9258610   

ahuva.tzabari@grsh.health.gov.il  

צברי אהובה, מנהלת הסיעוד

 

בוגרת תואר ראשון במינהל שירותי בריאות ו-MA בסיעוד, אוניברסיטה העיברית בירושלים.

החלה לעבוד בבית החולים בשנת 1983 כאחות.

בשנת 2010 נבחרה לעובדת מצטיינת בדרג הבכיר וקיבלה את פרס מנכ"ל משרד הבריאות.

 

שותפה מלאה בהתפתחותו המתמדת של בית החולים, הישגיו וקידומו. חזונה הוא איכות ושיפור הטיפול והשירות למטופל ולמשפחתו, תוך שימת דגש על פיתוחו וייחודו בתחום האיכות כמוסד רפואי עם מיוחדות בגריאטריה עם כח אדם איכותי ומקצועי, תוך שיתוף פעולה מולטידיסיפלינארי, כשהמטופל ומשפחתו הם במרכז. זאת תוך מתן דגש על יחס אישי ומקצועי לכל המטופלים. כל זאת בעזרת צוות סיעודי מקצועי של אחים ואחיות המתחייב להעניק טיפול מקצועי ובטוח ולשים דגש על יחס אישי ושירות איכותי ובעשייה המבוססת על הקוד האתי, המכבדת את זכויותיו של המטופל ומתחשבת באמונותיו וערכיו התרבותיים.

 

הנהלת הסיעוד רואה חשיבות רבה בפיתוח, קידום  וטיפוח המשאב האנושי, מעודדת למידה והתמקצעות בתחום על מנת שהאחים והאחיות יתאימו עצמם לשינויים המתרחשים במערכת הבריאות, ויוכלו להמשיך ולהעניק טיפול איכותי למטופל ולמשפחתו.

עבור לתוכן העמוד